17 października 2018

Imprezy 2019

LogoNazwa zawodówTerminMiejscowośćZapisy/Wyniki
     pl_herb_pszowX Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Pszów20 stycznia 2019PszówWyniki Bieg
Wyniki NW
 1V Bieg Nadodrzański6 stycznia 2019RacibórzWyniki
 eko-oknaVII Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej19 stycznia 2019Pietrowice WielkieWyniki
 FA_logo_01 - KopiaZimowy Bieg Orzeski3 luty 2019OrzeszeWyniki 7 km
Wyniki Bieg Morsów
VIII Bieg Twardziela3 marca 2019RacibórzWyniki
Bieg Tropem Wilczym3 marca 2019StarachowiceWyniki 10 km
Wyniki 1963 m
Botaniczna Piątka- edycja wiosenna10 marca 2019WarszawaWyniki NW
Wyniki Bieg
Botaniczna Piątka- edycja wiosenna23 marca 2019MikołówWyniki NW
Wyniki Bieg
GP MTB XC Wodzisław Śląski 201924 marca 2019Wodzisław ŚląskiWyniki Elita/Masters
Lysecki Maraton MTB31 marca 2019LyskiWyniki PRO
Wyniki Junior/Hobby
10 Błękitna Wstęga Balatonu31 marca 2019Wodzisław ŚląskiWyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki dzieci
VIII Cross Rydułtowski6 kwietnia 2019RydułtowyWyniki M
Wyniki K
Force Maraton MTB Orzesze7 kwietnia 2019OrzeszeWyniki Maraton
Wyniki Minimaraton
BIEG I NORDIC WALKING – 15 LAT POLSKI W UE1 maja 2019MyszkówWyniki- Bieg
Wyniki- NW
X Bieg Konstytucji 3 Maja3 maja 2019RybnikWyniki Bieg Główny
Wyniki Bieg Dzieci
III Duahtlon Dystans cLubomia12 maja 2019LubomiaWyniki- indywidualne
Wyniki- sztafety
II Bieg Krwiodawców z Okazji 100-lecia PCK18 maj 2019MysłowiceWyniki Bieg 5km
Wyniki NW 5km
Bieg VELOSTRADY imienia Rotmistrza Pileckiego25 maja 2019JaworznoWyniki 5 km
Wyniki 10 kmWyniki dzieci
III Rodzinny Festiwal Biegowy "O Złotą Kózkę"2 czerwca 2019DobczyceWyniki Bieg Główny 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki Biegi Dzieci
V Bieg Szlakiem Jana Kochanowskiego 2 czerwca 2019ZwoleńWyniki 10 km
Wyniki 1 km
Wyniki 200 m
Klasyfikacja drużynowa
Botaniczna Piątka- edycja nocna7 czerwca 2019MikołówWyniki Bieg
Wyniki Nordic Walking
Bieg Street Run Radom8 czerwca 2019RadomWyniki 2 km
Wyniki 5 km
V Bieg Sołecki9 czerwca 2019LubomiaWyniki
Bieg Ruah Run9 czerwca 2019Tarnowskie GóryWyniki
Biegi Przejałowe "Sycyna 2019"- wokoł gniazda ojczystego Jana Kochanowskiego 16 czerwca 2019SycynaWyniki 5 km
Wyniki Biegi Dzieci
VI Bieg Czernicki20 czerwca 2019CzernicaWyniki 5 km
Wyniki 10 km
Woźnickie BiegAn1e po autobanie22 czerwca 2019WoźnikiWyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki 500 m
Podaruj Oddech23 czerwca 2019ZalesiceWyniki 4 km
Wyniki Biegi Dzieci
V Nocny Bieg z Gwiazdami6 lipca 2019Wodzisław ŚląskiWyniki
III Bike Race Zamysłów7 lipca 2019RybnikWyniki kat. Amator
Wyniki kat. Sport
Wyniki kat. Pro
"2. MagDarMed Run – Zakręcona Połówka"14 lipca 2019StarachowiceWyniki Bieg Główny
Wyniki biegi dzieci
Botaniczna Piątka- edycja letnia27 lipca 2019LublinZapisy
Byczyński Bieg Powstańca Warszawskiego
Bieg Śladami Kolumbów- zawody dziecięce
27 lipca 2019JaworznoZapisy- dorośli
Zapisy -dzieci
Botaniczna Piątka- edycja letnia28 lipca 2019WarszawaZapisy
Siódemka w Podobłoczach III3 sierpnia 2019IłżaZapisy
Botaniczna Piątka- edycja letnia4 sierpnia 2019MikołówZapisy
Półmaraton11 sierpnia 2019StudziankiZapisy
Festyn Sportowo - Biegowy Lipsko 201917 sierpnia 2019LipskoZapisy
V Bieg z Kopyta17 sierpnia 2019KoziegłowyZapisy
XXVII Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtów1 września 2019RydułtowyZapisy
Bieg 8 września 2019WierzbicaZapisy
X Bieg Przesiedleńczy 8 września 2019NieboczowyZapisy
Iłżecki Półmaraton Charytatywny15 września 2019IłżaZapisy
Bieg 24-godzinny Easy Run 21-22 września 2019RacibórzZapisy
Zawody Enduro 20 października 2019RybnikZapisy
Bieg o Gorącą Dynię 26 października 2019ZwoleńZapisy
Półmaraton Wodzisławski 27 października 2019Wodzisław ŚląskiZapisy
Bieg Jaworzno10 listopada 2019JaworznoZapisy
"Bieg Niepodległości Starachowice"11 listopada 2019StarachowiceZapisy
Botaniczna Piątka- edycja jesienna16 listopada 2019MikołówZapisy
Bieg Sylwestrowy31 grudnia 2019MysłowiceZapisy